Viesmīlības skolas

Sensācija! Ir nogaršota pirmā sintētiskā gaļa.

Ko jūs domājat par cilmju šūnu hamburgeru?

Cilvēki, kas domā, ka tas izglābs pasauli no bada un nebūs lopiņiem jācieš, varu jums pateikt, ka tā droši vien nenotiks tuvākajos 50 gados. Cilmju šūnu audzēšana ir ļoti lēns un dārgs process, un šobrīd kotletes masa sastāv tikai no muskuļšūnām. 

 

Kā tiek audzētas cilmes šūnas

Kā tiek audzētas cilmes šūnasvia www.telegraph.co.uk)

 

Garšas faktors šodien iegūtajai sintētiskajai gaļai arī ir problēma. Patiesibā vispatīkamāko tekstūru, sulīgumu un garšas nianses gaļā dod taukvielas, kuras, cepot, iegūst savu aromātu un garšu. Šajā eksperimentā tika uzaudzētas tikai muskuļšūnas. Audzējot lopus, to gaļu ļoti ietekmē muskuļu kustības, uzturs, dažādās lopu rases, nervu un tauku dzīslojums, tāpēc lai nonāktu līdz tādam produktam iegūtam laboratorijā kā Kobe vai Anguss, zinātniekiem vēl būs krietni jāpadarbojās un jāizdot pietiekami daudz līdzekļu.

Pirmais sintētiskais hamburgers

Pirmais sintētiskais hamburgers (via www.guardian.co.uk)