Viesmīlības skolas

Sferificētas bumbiņas ēdienā

Jaunās paaudzes uzparikte molekulārajā virtuvē

 

Ferran Adria' - molekulārās jeb avant garde virtuves radītājs - aizsāka šķidrumu sferificēšanu. Viens no pirmajiem avant garde virtuves brīnumiem bija olīveļļas kaviārs.

Lai olīveļļu dabūtu bumbiņas izskatā, tā bija ar šļirces palīdzību jāpilina kalcija hlorīda šķīdumā, kas izveido pilieniem apvalku. Ar šādu metodi šķidruma pilināšana ir ļoti atbildīgs darbs, lai dabūtu visas bumbiņas vienādā izmērā. 

Protams, ka laiks iet uz priekšu un tehnoloģija attīstās, līdz ar to Braun ir uztaisījis uzparikti, kas padarīs sferificēšanu "tik vienkāršu kā kafijas brūvēšanu". No augšdaļas šķidrums tiks vienmērīgi tecināts kalcija hlorīda šķīdumā, kā jau tas notiek kafijas automātā. Varbūt drīz arī mājās spēsim viegli un ātri pārsteigt savus viesus ar avant garde virtuves elementiem?

 

Braun Capsul8